EHO MINI

Miniaturowy, mobilny aparat do tele-rehabilitacji.

Urządzenie jest proste w obsłudze oraz nie wymaga od pacjenta żadnych dodatkowych czynności (np. podłączania tel. komórkowego do wykonania transmisji).

Zalety EHO MINI WIęcej informacji

EHO MINI

Obecnie z rozwiązań frmy Pro-PLUS w ramach rehabilitacji kardiologicznej hybrydowej korzysta 21 ośrodków, a ponad 3 tysiące pacjentów rehabilitowało się z wykorzystaniem rozwiązań Pro-PLUS.

Pro-PLUS jest liderem w obszarze rozwiązań telemedycznych dla kardiologii. Firma współpracuje z większością referencyjnych ośrodków kardiologicznych. Z produktów Pro-PLUS korzysta 305 ośrodków medycznych, a dziennie na Platormę Telemedyczną spływa ponad 1000 badań EKG.

Dla pacjentów indywidualnych po przebytym zawale lub po operacjach kardiologicznych.

Umożliwia prowadzenie zdalnej kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej w warunkach domowych. Opcjonalnie służyć może do lokalizowania (GPS) pacjentów i tworzenia tzw. stref bezpiecznych pacjenta (tzw. geofencing).

EHO-MINI Rehabilitacja opcjonalnie może służyć do lokalizowania pacjentów za pomocą modułu GPS (geolokalizacja) w trakcie wykonywania ćwiczeń (np. nordic-walking) co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i umożliwia nadzór nad poziomem wysiłku pacjenta.

Obsługa aparatu jest bardzo prosta. Wszystkie stany pracy aparatu sygnalizowane są podwójnie – za pomocą kolorowych lampek oraz sygnałów dźwiękowych.

Aparat informuje pacjenta o aktualnym poleceniu do wykonania (ĆWICZ, WYKONAJ EKG, ODPOCZYWAJ). Po zakończeniu zestawu cykli aparat automatycznie nawiązuje połączenie z Centrum Monitoringu i przesyła zgromadzone dane.

Dane z urządzenia trafają bezpośrednio na Platormę Telemedyczną CardioSCP WEB, która umożliwia gromadzenie danych medycznych z urządzenia, oraz zapewnia lekarzowi narzędzia do opisu EKG i nadzoru nad pacjentem.

Wysoka precyzja i dokładność pomiaru niewielkie wymiary i waga urządzenia (100g)     automatyczny przesył danych do centrum nadzoru kardiologicznego nie ma konieczności zakupu baterii wymiennych, gdyż urządzenie posiada wbudowany akumulator, który można ładować dołączoną do zestawu ładowarką najniższa cena rynkowa.

Opcjonalnie: bezpośrednia komunikacja głosowa – urządzeniem można wykonywać rozmowy telefoniczne z lekarzem lub jednostką nadzorującą, gdyż posiada ono wbudowany zestaw głośnomówiący oraz modem GSM.

ODPROWADZENIA: 2- 3- 6-

OPROGRAMOWANIE: Cardio SCP

EHO MINI (EVENT HOLTER)

Miniaturowy, mobilny aparat do tele-diagnostyki oraz tele-monitorowania. Urządzenie jest proste w obsłudze oraz nie wymaga od pacjenta żadnych dodatkowych czynności (np. podłączania tel. komórkowego do wykonania transmisji).

Naciśnięcie jednego przycisku powoduje zapis EKG i jego AUTOMATYCZNĄ wysyłkę do centrum monitorowania kardiologicznego (urządzenie posiada wbudowany modem GSM).

Umożliwia prowadzenie zdalnej diagnostyki w warunkach domowych, może służyć do długookresowego monitorowania lub tele-opieki. Opcjonalnie służyć może do lokalizowania (GPS) pacjentów i tworzenia tzw. stref bezpiecznych pacjenta (tzw. geofencing).

Urządzeniem EHO-MINI Event Holter możemy diagnozować:

Rzadko występujące arytmie, kołatania serca rzadko występujące zaburzenia przewodnictwa, zwolnienia akcji serca przyczyny omdleń i stanów przedomdleniowych występowanie arytmii i zaburzeń przewodnictwa nie odczuwanych przez pacjenta (tak zwanych „niemych”) występowanie zaburzeń rytmu i zaburzeń przewodnictwa w godzinach nocnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu stymulatorów i innych urządzeń elektrycznych wspomagających pracę serca     ocenić skuteczności leczenia farmakologicznego „nieme” niedokrwienie mięśnia sercowego skuteczność i bezpieczeństwo stosowanego leczenia.

Kardiolodzy, pacjenci indywidualni z ryzykiem wystąpienia problemów kardiologicznych lub pacjenci z trudną wykrywalnością zaburzeń kardiologicznych.

Wysoka precyzja i dokładność pomiaru niewielkie wymiary i waga urządzenia (100g)     automatyczny przesył danych do centrum nadzoru kardiologicznego nie ma konieczności zakupu baterii wymiennych, gdyż urządzenie posiada wbudowany akumulator, który można ładować dołączoną do zestawu ładowarką najniższa cena rynkowa.

Saturacja – SpO2 waga ciśnieniomierz elektrody jednorazowego użytku (typ: zatrzaskowe) bransoletki elektrodowe.

ODPROWADZENIA: 2- 3- 6-

OPROGRAMOWANIE: Cardio SCP

TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Sienna 9

70-542 Szczecin

FIRMA

INFORMACJE