Nasze Dobre z Pomorza – Plebiscyt Głosu Szczecińskiego 2020

Dzień Dobry,

Rozpoczęła się trzynasta edycja plebiscytu „Nasze Dobre z Pomorza”, w którym kapituła Głosu Szczecińskiego nagradza firmy, które dzięki swojej biznesowej działalności rozsławiają nasz region. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku dołączyliśmy do tak wyjątkowego grona. Nieskromnie napiszemy, że bardzo liczymy na Wasze zaangażowanie oraz Wasze głosy oddane na nas w tym plebiscycie. Żeby zagłosować, wyślij SMS:

NDP.4 na numer 72355

TeleCardio na stronie Głosu Szczecińskiego: (kliknij)

O plebiscycie:

Plebiscyt „Nasze Dobre z Pomorza” jest największym medialnym i promocyjnym przedsięwzięciem prezentującym dorobek gospodarczy naszego regionu. Akcja z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców, dla których znak jakości „Nasze Dobre” jest symbolem uznania i zaufania konsumentów.

W akcji chcemy promować atrakcyjne produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu. Właśnie dlatego w plebiscycie mogą wziąć udział wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane lub mające oddziały na terenie województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego, a ich produkt jest wytwarzany w tym województwie.

Zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *