BADANIE

Krok 1

Po zamówieniu i opłaceniu usługi na stronie TeleCardio pacjent otrzymuję drogą pocztową (kurier) PAKIET  – EKG EHO MINI. Prosimy o wypełnienie umowy zgłoszeniowej a następnie podpisanie i odesłanie  dokumentów na adres TeleCardio podany w instrukcji. W przesyłce otrzymasz jeszcze aparat i instrukcje obsługi. Dzięki temu pakietowi, możesz monitorować stan swojego serca 24 godziny na dobę przez wybrana ilość dni. Możesz liczyć także, że otoczymy Cię stałą, profesjonalną opieką kardiologiczną.

Krok 2

Po zapoznaniu się z instrukcją załączoną do wybranego PAKIETU prosimy Cię także o telefon do placówki TeleCardio, poinformujemy Cię jak wygląda praca lekarzy po naszej stronie. Teraz możesz wykonywać nielimitowane badania przez wybraną przez siebie ilość dni. Badanie wykonasz za pomocą niewielkiego, przenośnego aparatu EKG. W tym czasie będziemy także oczekiwać na odesłaną umowę.

Krok 3

Przez cały czas trwania umowy specjalista w całodobowym Centrum Telemedycznym TeleCardio24H będzie gromadził wyniki Twoich badań EKG. W tym czasie możesz korzystać także z nielimitowanych konsultacji z lekarzem specjalistą. Po zakończeniu umowy specjalista analizuje i opisuje zapisy EKG. Pacjent na wskazany w umowie adres emailowy otrzymuję opisy badań.

Coraz częstsze problemy z dostępem do lekarza specjalisty sprawiają, że Pacjenci chętniej korzystają z systemu całodobowego telemonitoringu kardiologicznego. Dzięki TeleCardio, za pomocą niewielkiego przenośnego aparatu EKG, Pacjent jest otoczony stałą i profesjonalną opieką kardiologiczną, nawet w przypadku, gdy sam nie jest w stanie udać się do przychodni.