BADANIA EHO 12

Oferta TeleCardio na badanie EKG (aparatem 12-kanałowym) z wizytą w Twoim domu lub pracy:

BADANIA EHO 12

Jak przygotować się do badania i jak przebiega badanie:

Opis badania:

 

Badanie EKG (inaczej nazywane badaniem pracy serca) polega na monitorowaniu pracy serca. Pozwala ocenić jego pracę. Umożliwia ocenę nierównego, zbyt szybkiego lub zbyt wolnego bicia serca, pojawiającego się o różnych porach dnia i nocy, a także może wykryć niedokrwienie mięśnia sercowego. Często badanie umożliwia powiązanie objawów odczuwanych przez pacjenta (takich jak zawroty głowy, uczucie kołatania serca, duszność, ból w klatce piersiowej) ze zmianami w EKG. Badania wykonywane jest też w celu potwierdzenia i/lub wykluczenia kardiologicznych przyczyn omdleń lub zasłabnięć. Badanie pozwala lekarzowi znaleźć związek z objawami odczuwanymi przez chorego i jego pracą serca.

 

Wskazania:

 

  • zaburzenia rytmu serca
  • niewydolność krążenia
  • stan po zawale serca
  • kontrola pracy serca

 

Przeciwskazania:

 

choroby skóry uniemożliwiające przyklejenie elektrod.

 

Rezerwacja terminu:

 

Zamawiasz usługę TeleCardio. Możesz zadzwonić pod nasz numer 510 604 184 lub dokonać zamówienia poprzez naszą stronę (tutaj). Jesteśmy dostępni dla Ciebie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, w soboty 9:0016:00.

 

Skierowanie:

 

Nie wymagamy skierowania, możesz zrobić badanie kiedy najdzie Cię tylko potrzeba. Nie musisz stać w kolejkach. Nie musisz płacić za transport.

 

Przedział wiekowy:

 

od 18 roku życia

 

Zamówienie  badania EKG:

 

Podczas rozmowy telefonicznej lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia, podajesz dogodny dla Ciebie termin wizyty. Wskazujesz, także dokładne dane teleadresowe, na te dane przyjedzie wykwalifikowany pracownik z TeleCardio. Badanie EKG wykonamy dla Ciebie w domu lub zakładzie pracy.

 

Koszt i opłaty:

 

Po zarezerwowaniu wizyty prosimy o uiszczenie opłaty za usługę. Koszt  badania EKG na terenie Centrum Szczecina czyli obszary:

 

Szczecin Centrum

Szczecin Gumieńce

Szczecin Krzekowo

Szczecin Niebuszewo

Szczecin Pogodno

Szczecin Pomorzany

Szczecin Świerczewo

 

to 150zł brutto, natomiast (okolice) dzielnice takie jak:

 

Szczecin Bukowe

Szczecin Bukowo

Szczecin Dąbie

Szczecin Golęcino

Szczecin Kijewo

Szczecin Majowe

Szczecin Słoneczne

Szczecin Warszewo

Szczecin Zdroje

Police

Stargard

to koszt 200 zł brutto.

Realizacja zamówienia:

 

Opłatę prosimy uiszczać na indywidualne konto TeleCardio. Numer konta bankowego: 46 1050 1559 1000 0090 3129 2676 ING Bank Śląski, dane spółki: Telecardio Sp. z o.o. Sp. k. ul. Słowackiego 19, 71-434 Szczecin. Tytułem wpłaty: Badanie EKG 12. Na wskazany przez Ciebie adres przyjeżdża osoba przeszkolona w podłączaniu aparatu. Posiadamy przenośny aparat do EKG (zapis  12 kanałowy) z możliwością interpretacji zapisu. Badanie potrwa zaledwie kilka minut. Jedynie o czym trzeba pamiętać to, aby przygotować klatkę piersiową do podłączenia elektrod. Przed badaniem nie należy smarować skóry kremami, maściami – skóra powinna być czysta, sucha i odtłuszczona.

 

Badanie:

 

Badanie EKG jest badaniem nieinwazyjnym czyli nienaruszającym tkanek ciała. Jest badaniem bezbolesnym i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka. Już w trakcje badania wykonywany jest pierwszy zapis pracy serca. Po skończonym badaniu cały zapis trafia na platformę telemedyczną. Lekarz specjalista (posiadający odpowiednie kwalifikacje) analizuje zapis.

 

Wyniki:

 

W przeciągu 24h wyniki są przesyłane na adres e-mail pacjenta. Istnieje możliwość przesłania wydrukowanych wyników Pocztą. Polską (list polecony priorytetowy), wtedy do ogólnej ceny usługi trzeba doliczyć koszt przesyłki – 8zł.